Konya'da Temizlik Denilince...

Ayze Temizlik, 2006 yılından bugüne Konya’da temizlik sektöründe hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne bireysel ve kurumsal binlerce referans ve mutlu müşterileri ile sektörün öne çıkan firmalarındandır. 

Başta ev ve işyeri temizliği olmak üzere, fabrika temizliği ve dış cephe temizliği alanlarında uzmanlaşmış bir firma yapısına sahiptir. Teknik ekipmanları, temizlikte kullandığı malzemeler ve profesyonel kadrosu ile Ayze Temizlik tüm temizlik ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir firma vizyonuna sahiptir. 

Konya temizlik firmaları içerisinde kurucu firma rolü olan Ayze Temizlik sektörde getirdiği yeniliklerle diğer Konya temizlik şirketleri için de öncü bir rol oynamıştır. 

Halihazırda özellikle yükselme platformları ve vinç ekipmanlar üzerinde geniş bir makine parkuruna sahip olan Ayze Temizik, bu ekipmanlarını sektördeki paydaşları ile de paylaşmakta ve kiralama hizmeti sunmaktadır. 

Temizlik sektörünün yanında bir çok sektörel iştiraki olan Ayze Temizlik’in diğer kurumsal yapısı için Ayze Grup sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

2006'dan bugüne bireysel ve kurumsal müşteri referanslarımız...