Referanslar

Atiker Konya Genel Temizlik Hizmetleri

Atiker Sıralı Otogaz Sistemleri Konya’nın dünya çapında bilinirliği olan markalarından bir tanesidir. Atiker, Otogaz sistemleri başta olmak üzere bir çok sektörde hizmet vermektedir. Ayze Temizlik olarak Atiker’le uzun yıllara dayanan temizlik projelerimiz, bugün de devam etmektedir. Ayze Temizlik, Atiker’e işyeri temizliği, fabrika temizliği, ofis temizliği, dış cephe temizliği ve genel temizlik hizmetleri vermektedir.

2006 yılından bugüne Konya’nın markalarına hizmet veren Ayze, bir çok firmaya genel temizlik hizmeti sağlamaktadır. Genel temizlik ise içeriği çok çeşitli olan, teknik ekipman ve uzman kadro isteyen bir temizliktir. Daha çok şirketler topluluğu ya da holding gibi yapılara sunulmaktadır. Bir çatı şirketin, altındaki bütün birimlere yönelik farklı temizlik türlerini kapsamaktadır. Atiker Sıralı Otogaz Sistemleri’ne de bu şekilde bir hizmet temin edilmiştir.

Ayze Temizlik bünyesindeki yükselme platformları ve vinçler yardımıyla dış cepheler temizlenmiştir. Yine fabrika içi yüksek alanlarda iç mekan vinçleri kullanılmıştır. Temizlikte kullandığımız malzemelerle iç ve dış yüzeyler ilk günkü temizliğine ve berraklığına dönmüştür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir