İnşaat Temizliği

Konya İnşaat Temizliği

İnşaat temizliği, diğer bütün temizlik türlerinden çok daha zorlu ve yorucudur. Çünkü çok fazla ekipmana ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunun başında kamyonlar, yükleyiciler, vinçler gelmektedir. İnşaat temizliği, başta inşaat sonrasındaki molozların temizliği ile başlar. Ve bir yapının teslimine kadar bir çok ayrıntıyı ve zorlu işi bir arada bulundurur.

Ayze Temizlik olarak, Konya temizlik firmaları içinde inşaat temizliğini en ince ayrıntısına kadar yapan firmaların ilkiyiz. Çünkü iştiraklerimiz arasında inşaat firması da yer almaktadır. Ayze İnşaat olarak bir çok konutta taahhüt ve yüklenicilik yaparak projeler tamamladık ve teslim ettik. Bu yüzden inşaat temizliğinin bütün zorluklarını bilen bir firma vizyonu taşımaktayız.

Hizmetlerimizin çoğunluğu Konya inşaat firmalarına yönelik olsa da bireysel taleplere de cevap vermekteyiz. Yani bir eviniz yaptırıyorsunuz ya da tadilat işleriniz var. Hem ihtiyacınız olan inşaat hizmetini sunuyoruz hem de inşaat sonrasındaki temizlik hizmetini yapıyoruz.

İnşaat temizliğinde kullandığımız ekipmanlar da diğer temizlik işlerinde kullandığımız ekipmanlar gibi firmamıza aittir. Genel olarak taşeron mantığı ile çalışılan inşaat sektöründe ekipman bulmak bu yüzden zordur. Ama bünyemizdeki geniş makine parkı ile her türlü işi taşeron ya da yardımcı kullanmaksızın tamamlıyoruz. Bununla birlikte makine parkımızı Konya temizlik şirketlerine ve Konya inşaat firmalarına da kiralayarak çözüm üretiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir