Referanslar

Mubaş Metal Konya İşyeri Temizliği

Mubaş Metal Kalıp ve Aluminyum döküm Konya’daki metal sektöründe önce çıkan firmalardan bir tanesidir. Geniş üretim ve ihracat ağı ile hem Konya için hem de ülke ekonomisi için nitelikli bir katma değerdir. Mubaş Metal, firma vizyonu olarak da geleceği planlayan kurumsal bir yapıdadır.

Kurumsal yapısı itibariyle ofislerinin ve çalışma alanlarının hijyenine özen göstermektedir. Özellikle Corona Virüs sonrası pek çok firmada oluşan hijyen denetimi Mubaş’ta da gerçekleşmektedir. Mubaş Metal, temizlik ve dezenfekte hizmetleri için firmamızı tercih etmiştir.

Gerek üretim alanları gerekse de çalışma alanları Ayze Temizlik kalitesi ile temizlenmiş ve dezenfekte edilmiştir. Büyük ölçekli fabrika sahasında temizlik için vinçler kullanılmıştır. Şirket merkezinin dış cephesi yine sepetli vinçler yardımıyla temizlenmiştir. Hem çalışanlarımız hem de hizmet verdiğimiz kurumun can güvenliğine dikkat edilerek gerekli malzemeler kullanılmıştır.

Ayze Temizlik’in uzun yıllara dayanan tecrübesi Mubaş Metal’de de kendini göstermiştir. Kullandığımız özel formüllü doğa dostu temizleyicilerle bütün iş sahası temizlenmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir