Konya Vinç Hizmetleri

Konya Vinç Kiralama

Sepetli vinçler ya da yükseltme platformları günümüzde artık hemen her sektörde ihtiyaç haline gelmiştir. İnşaat sektörü başta olmak üzere, tadilat ve tamiratlarda, temizlik işlerinde vinçler önemli bir yer tutmaktadır. Konya’da bir çok firma tarafından sağlanan vinç kiralama hizmetleri ise artk taleplere yetişemez hale gelmektedir.

Konya temizlik firmalarının da öncelikli teknik ekipmanlarının başında vinçler gelmektedir. Özellikle sepetli vinçlerle dış cephe temizliklerinde olmazsa olmaz bir önem taşımaktadır. Çünkü yüksek katlı binalarda hem can güvenliği hem de nitelikli temizlik için vinçler gerekmektedir.

Ayze Temizlik olarak sektörde geçirdiğimiz uzun yıllar boyunca teknik ekipman olarak son teknoloji ürünlerle her zaman önde olduk. Sektörün ilk yıllarında kiralama yoluyla vinç tedariki sağlıyorken ilerleyen süreçte bünyemize yükselme platformaları ekleyerek ilerleme sağladık. Bünyemizdeki sepetli vinçler, yükselme platformları ile bir çok projeyi tamamladık.

Bugün, temizlik projelerimizde firmamıza ait sepetli vinçleri ve yükselme platformlarını kullanıyoruz. Bunun yanında sektördeki paydaşlarımıza da bu platformların tedariki sağlıyoruz. Konya temizlik şirketleri vinç kiralama hizmetlerinde Ayze Temizlik güvencesi ile hizmet alıyor.

Tabi Konya vinç kiralama hizmetimiz sadece Konya temizlik firmalarına yönelik değil. Farklı sektör ve taleplere göre de vinç kiralama hizmetleri sunuyoruz. Farklı işler ve yükseklikler için en ideal vinçler ve yükselme platformları ile bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara çözüm üretiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir