Referanslar

Presan Prefabrik Konya Fabrika Temizliği

Presan Prefabrik Konya’da prefabrik evler ve yaşam alanları alanında faaliyet gösteren markalardan bir tanesi. Sadece Konya’da değil genel olarak yurtiçi bilinirliği olan bir firmadır. Geniş bir imalat sahası içerisinde günlük olarak üretimlerine ve satışlarına devam etmektedir.

Sürekli imalat süreci, çalışan yoğunluğu ve sanayi üretimi faktörü göz önünde bulundurulduğunda fabrika alanları periyodik temizlik hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Diğer sanayi kuruluşları gibi fabrika temizliği de Presan Prefabrik için olmazsa olmazlardandır. Çünkü nitelikli üretim, ortam şartlarının maksimum düzeyde yerine getirilmesi ile mümkün olabilir. Bu şartlardan bir tanesi de hiç şüphesiz fabrika temizliğidir.

Fabrika temizliği genel olarak iki bölümde gerçekleşmektedir. Zor ve yorucu olan kısmı ise dış cephe temizliğidir. Konya temizlik şirketlerinin de zorlandığı alanların başında dış cepherler yer almaktadır. Çünkü üretim ortamının gaz salınımları, sanayi ortamının vermiş olduğu doğal kirlilik dış cepheleri yeterince kirletmektedir.

Bunun yanında fabrika içi de üretimden ötürü farklı temizlik türlerine ihtiyaç duymaktadır. Prefabrik üretiminde kullanılan makineler ve malzemeler sürekli kirlenmekte ve eğer periyodik bir temizlik sağlanmazsa ciddi bir temizliğe ihtiyaç duymaktadır.

Presan Prefabrik, fabrika temizliğinde Konya temizlik firmaları arasında Ayze Temizlik’i tercih ederek nitelikli bir çözüme ulaşmıştır. Dış cepheler için ihtiyaç duyulan sepetli vinçler ve etkili kimyasallarla dış cephe temizliği gerçekleştirilmiştir. Fabrika çalışma sahası ve ofisler için de yine teknik temizlik makineleri kullanılmıştır. Uzman temizlik personellerimizle yoğun ve uzun süremesi beklenen temizlik işleri çok kısa sürede tamamlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir