Referanslar

Reis Treyler Konya Fabrika Temizliği

Ayze Temizlik, Konya temizlik firmaları içinde en fazla referansa sahip firmalardan bir tanesi belki de tek firmadır. 2006 yılından bugüne binlerce firmanın temizlik ihtiyacına çözümler ürettik. Memnuniyet garantili temizlik anlayışımızla Konya’da marka değeri olan bir çok firma bizi tercih etti. Bu firmalardan bir tanesi de Reis Treyler firmasıdır.

Reis Treyler, Konya’nın öne çıkan treyler ve dorse üreticilerinden bir tanesidir. Geniş bir imalat ağına sahip Reis Treyler’in oldukça modern ve büyük fabrikasının temizlik hizmetlerini Ayze Temizlik yaptı. Fabrika çalışma alanları ile birlikte dış cephe temizliği de kısa sürede tamamlandı. Kalıcı lekeler için etkili temizlik malzemeleri kullanarak temizliği teslim ettik.

Fabrika sahası olduğu için yükselme ekipmanları kullanılan temizlik işlerinde Ayze Temizlik’in profesyonel kadrosu hizmetini başarıyla yerine getirdi. Ayze Temizlik bünyesinde yer alan sepetli vinçler dış cephe temizliği gerçekleştirdik. İş güvenliği normlarına dikkat ederek sağlıklı ve güvenilir bir projeyi bitirmiş olduk.

Ayze Temizlik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir